VOUCHER na proceduru CARL'S Beauty Rituals Gold Edition pro dámy

Akce
Značka: CARL‘S
2 690 Kč –40 %
CARLS VOUCHER damy
2 690 Kč –40 % 1 614 Kč 1 614 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.11.2022

Dárkový poukaz pro jednu osobu na unikátní kosmetickou proceduru pro ženy z řady CARL‘S Gold Edition v nově vzniklém kosmetickém salonu CARL‘S Beauty Rituals.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o exklusivní proceduru pro dámy CARL‘S Gold Ritual s aplikací zlaté hydrogelové masky a ošetřením kosmetikou CARL‘S využívající unikátní systém péče o pleť a sílu místních přírodních léčivých zdrojů. Tato kombinace zaručuje vynikající a viditelné výsledky pro každý typ pleti.

Více informací

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo_CARLSProdukty kosmetické značky CARL‘S čerpají svoji sílu z přírodních léčivých zdrojů Karlových Varů, do nichž tisíce let zdejší příroda ukládala svoji energii - jedná se především o karlovarskou termominerální vodu, rašelinu a kaolin. Ty také tvoří základní složky pro jednotlivé kosmetické řady THERMAE, PEAT CARE A PURE KAOLIN. Při jejím vývoji jsou zhodnoceny příznivé účinky místních přírodních léčivých zdrojů a mnohaleté zkušenosti s jejich využitím v balneologickém provozu. Zároveň však byl brán zřetel na požadavky moderní kosmetiky - produkty tak obsahují celou řadu vysoce ceněných kvalitních účinných látek a technologií. Na vývoji kosmetiky se podílí odborníci z řad lékařů i dermatologů.

 

Více informací naleznete na oficiálních stránkách kosmetiky www.carls-cosmetics.com

 

Kategorie-CARLS-uvodni-foto