CARL'S Miracle Week Therapy - týden pro Vaši krásu

Život před nás klade nové výzvy každý den. Je jen na nás, zda výzvu přijmeme… Naší výzvou bylo vytvořit zkrášlující kúru, která pouze s pomocí přírodních prostředků dosáhne v péči o pleť výsledky svým efektem srovnatelné s invazivním zákrokem. A to ještě pouze během jednoho týdne.

Snímek obrazovky 2024-04-08 v 12.57.43

Ikony-vedle-sebe

Zadání:
Zcela přírodní cestou omladit pleť s okamžitě viditelnými výsledky i s dlouhodobým pozitivním účinkem.

Čas pro aplikaci:
1 týden

Prostředky:
- Přírodní léčivé zdroje z Karlových Varů,
-  Vysoce účinné aktivní látky čistě na přírodní bázi,
- Unikátní česká nanotechnologie

 

Výsledek:
   CARL'S MIRACLE WEEK THERAPY  
TÝDEN PRO VAŠI KRÁSU

Jedinečná terapie, využívající přírodní léčivé zdroje světoznámých lázní v kombinaci s převratnou českou nanotechnologií. Celkový efekt podporují další aktivní látky, všechny na čistě přírodní bázi. Uvedená synergie přírodní síly a moderní technologie způsobuje, že pleť může výrazně lépe vypadat i bez jakýchkoliv invazivních zákroků, pouze s využitím přírodních prostředků. To potvrzuje i provedená klinická studie. Exklusivní terapii můžete absolvovat v profesionálním salonu, ale také v pohodlí Vašeho domova.

Co vás čeká:

10x kosmetická procedura + diagnostika pleti v kosmetickém salonu CARL‘S BEAUTY RITUALS

s aplikací nanotechnologické masky RENEWED BEAUTY Nanotech Mask, doplněné o ošetření kosmetickými produkty značky CARL‘S. Jedná se o komplexní omlazující kúru, kdy jednotlivá ošetření v průběhu týdne na sebe navazují a každý den bude pro Vás jedinečným novým zážitkem.

Logo_Beauty_Rituals_for_Home

omlazující kúra MIRACLE WEEK OF RENEWED BEAUTY
V POHODLÍ DOMOVA

miracle-week-for-home

V balení najdete 10 ks ultimátních nanomasek Renewed Beauty. Set můžete využít k provedení samotné týdenní kosmetické kúry MIRACLE WEEK v pohodlí Vašeho domova, nebo pro pokračující následnou péči po absolvování celé terapie v profesionálním kosmetickém salónu. 

KOUPIT

Pokračující péče využívá i další produkty CARL'S cosmetics s obsahem přírodních léčivých zdrojů, které si můžete zakoupit ve formě zvýhodněných balíčků. Samozřejmě můžete doplňkové produkty také nahradit těmi, které běžně používáte. Pro udržení stálého účinku působení přírodních aktivních látek doporučujeme celý proces opakovat několikrát ročně. 

SET MIRACLE WEEK HOME THERAPY
1 týden

Komplexní set pro intenzivní sedmidenní omlazující kúru Vaší pleti využívající nejmodernější vědecké poznatky. Pleť je po aplikaci znatelně omlazená a stopy stárnutí jsou potlačené. Výrazný efekt je viditelný ihned, ale i v dlouhodobém horizontu.

KOUPIT

 

SET MIRACLE WEEK AFTER CARE BASIC
10 týdnů

Základní set určený pro pokračující následnou péči po absolvování terapie Miracle week v profesionálním kosmetickém salónu.

KOUPIT

 

SET MIRACLE WEEK AFTER CARE
10 týdnů

Kompletní set určený pro pokračující následnou péči po absolvování terapie Miracle week v profesionálním kosmetickém salónu.

KOUPIT

 

balicek_vse

 

CARL'S MIRACLE WEEK THERAPY

K D O   Z A   T O   M Ů Ž E   ?

cara_delici_se_sipkou-hnedo-tmavoseda

ZÁKLADY KÚRY

 

ANTI-AGING VODA

Karlovarská termominerální voda je bez přehánění malý přírodní zázrak. Její nejstarší složky vznikaly před vice než 25.000 lety. Vsakující se dešťové kapky v čisté přírodě Doupovských hor, Slavkovského lesa a Krušných hor nastupují svojí podivuhodnou cestu směrem k vulkanickému zemskému nitru a zase zpátky. A právě během ní získává voda své unikátní vlastnosti, nabírá minerály, hlavní, vedlejší i stopové prvky, aby se později, zahřátá a obohacená, vrátila zpátky na povrch ve formě přírodního léčivého zdroje. Pleti dodává nejen potřebné minerály, ale i ony stopové prvky, ze kterých např. Selen je součástí naší ochrany proti stárnutí.

anti-aging-voda

NANOTECHNOLOGIE

Svět nanotechnologií je tak trochu jako pohádka. Titěrné molekuly aktivních látek jsou nanášeny na speciální mřížku, která ve výsledku přesně napodobuje strukturu mezibuněčné hmoty kůže. Tím se dosáhne perfektního kontaktu pro povrchové vstřebávání, přičemž uvolňování aktivních látek může být do detailu přesně řízené. A to vše bez jakýchkoliv konzervantů a zbytečné chemie. Navíc nanotechnologie umožňuje spojit aktivní látky, které by jinak spojit nešly a to v nevídaných koncentracích, třeba až 100%. Pro srovnání v běžných kosmetických produktech se běžně pracuje s koncentracemi 0,5-10% aktivních látek. Toto vše umožňuje násobně vyšší efektivitu při aplikaci přírodních látek. A to už zní jako pohádka!

nanotechnology

cara_delici_se_sipkou-hnedo-bezova

  

CARL'S Renewed Beauty Ultimate Nanotech Mask

Moderní přírodní prostředek péče o pleť

maska_Renewed_Beauty_podbarven

KOUPIT

Hlavní přednosti:

 • Unikátní nanotechnologie
 • Omlazující účinek
 • Neinvazivní
 • Rychle viditelný efekt
 • 100% přírodní
 • pro všechny typy pleti


Charakteristika:

Maska, která mění pravidla v péči o pleť. Tajemství jejího účinku skrývá unikátní českou nanotechnologii, díky níž se koktejl 100% přírodních aktivních látek dostane do potřebných vrstev pokožky bez použití jehel či jiných invazivních metod.

Vše, co Vaše pleť potřebuje je tedy k dispozici v dostatečném množství, navíc doplněné o termominerální vodu z Karlových Varů. Síla přírody se tak může projevit ve své nejčistší podobě a to bez konzervantů a jakékoliv zbytečné chemie.

Výsledkem je výrazný omlazující účinek masky, který je okamžitě viditelný a při pravidelném užívání i dlouhodobý. Pleť se opět rozzáří, je hydratovaná, pružná a vypnutá. Stopy času jsou potlačeny a kůže je chráněna před účinky oxidačního stresu. 

 suroviny_vse_podbarven


Použité přírodní aktivní látky:


Karlovarská termominerální voda  

 • přírodní léčivý zdroj

Pupečník asijský

 • ochrana, hojení ran

Maceška trojbarevná

 • omlazuje a hydratuje pleť
Růže z Jericha
 • hydratace a regenerace kožní buňky, okamžitý lifting

Kůra z javoru

 • silný antioxidant, zpomalení stárnutí pleti

Bledule jarní

 • redukce vrásek

Květ pomerančovníku a granátovníku

 • stimulace tvorby vlastního kolagenu a ochrana

Rozmarýn a pelargonie

 • antioxidační esenciální oleje

Pullulan

 • houbové polysacharidy chrání kůži, okamžitý lifting

Mořský kolagen

 • peptidy hydratují pleť a redukují vrásky

Kmenové buňky k kurkumy

 • redukce stárnutí pleti, zklidnění