set 10 ks masek RENEWED BEAUTY ULTIMATE NANOTECH MASK pro Miracle Week

Novinka Tip
Značka: CARL‘S
1 890 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024

Set masek pro intenzivní sedmidenní omlazující kúru pro Vaši pleť. Využívá nejmodernější vědecké poznatky. Pleť je po aplikaci znatelně omlazená a stopy stárnutí jsou potlačené. Výrazný efekt je viditelný ihned, ale i v dlouhodobém horizontu.

Objevte naší novou řadu Sophistic.

Detailní informace

Produkty s obsahem přírodních léčivých zdrojů
PŘÍRODA UVNITŘ
Naše produkty jsou jedinečné
obsahem přírodních léčivých zdrojů.
Luxusní balení
LUXUSNÍ BALENÍ
Na design obalů všech našich
produktů klademe velký důraz.
Rychlé dodání
RYCHLÉ DORUČENÍ
Objednávky expedujeme
zpravidla do 24 hodin.

Detailní popis produktu

Logo_Beauty_Rituals_for_Home

set CARL'S MIRACLE WEEK OF RENEWED BEAUTY

základní set 10 ks nanomasek RENEWED BEAUTY

cara_delici_se_sipkou1

Intenzivní sedmidenní omlazující kúra pro Vaši pleť využívající nejmodernější vědecké poznatky. Tajemství jejího účinku skrývá unikátní českou nanotechnologii, díky níž se koktejl 100% přírodních aktivních látek dostane do potřebných vrstev pokožky bez použití jehel či jiných invazivních metod. Účinek je navíc podpořen termominerální vodou z Karlových Varů. Síla přírody se tak může projevit ve své nejčistší podobě. Pleť je znatelně omlazená a stopy stárnutí jsou potlačené. Výrazný efekt je viditelný ihned, ale i v dlouhodobém horizontu. Uvedená synergie přírodní síly a moderní technologie způsobuje, že pleť vypadá výrazně lépe pouze s využitím přírodních prostředků, bez konzervantů a jakékoliv chemie.

Balení obsahuje:

Základní set 10 ks nanomasek RENEWED BEAUTY.

Set je určen k provedení samotné týdenní kosmetické kúry MIRACLE WEEK v pohodlí Vašeho domova, nebo pro pokračující následnou péči po absolvování celé terapie v profesionálním kosmetickém salónu.

STRÁNKA PRODUKTU

 

 

Co je Miracle Week Therapy?

OMLAZUJÍCÍ KÚRA, KTERÁ MĚNÍ PRAVIDLA V PÉČI O PLEŤ

Jedinečná terapie, využívající přírodní léčivé zdroje světoznámých lázní v kombinaci s převratnou českou nanotechnologií. Celkový efekt podporují další aktivní látky, všechny na čistě přírodní bázi. Uvedená synergie přírodní síly a moderní technologie způsobuje, že pleť může výrazně lépe vypadat i bez jakýchkoliv invazivních zákroků, pouze s využitím přírodních prostředků. To potvrzuje i provedená klinická studie. Exklusivní terapii můžete absolvovat v profesionálním salonu, ale také v pohodlí Vašeho domova.

PODROBNOSTI

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady produktů komplexní péče o pleť
Kategorie: pleťová maska
Obsahuje: Termominerální voda
Technologie: Nanotechnologie
Charakteristika: 100% přírodní
Účinek: Rychle viditelný efekt
Určení: všechny typy pleti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Logo_CARLSProdukty kosmetické značky CARL‘S čerpají svoji sílu z přírodních léčivých zdrojů Karlových Varů, do nichž tisíce let zdejší příroda ukládala svoji energii - jedná se především o karlovarskou termominerální vodu, rašelinu a kaolin. Ty také tvoří základní složky pro jednotlivé kosmetické řady THERMAE, PEAT CARE A PURE KAOLIN. Při jejím vývoji jsou zhodnoceny příznivé účinky místních přírodních léčivých zdrojů a mnohaleté zkušenosti s jejich využitím v balneologickém provozu. Zároveň však byl brán zřetel na požadavky moderní kosmetiky - produkty tak obsahují celou řadu vysoce ceněných kvalitních účinných látek a technologií. Na vývoji kosmetiky se podílí odborníci z řad lékařů i dermatologů.

 

Více informací naleznete na oficiálních stránkách kosmetiky www.carls-cosmetics.com

 

Kategorie-CARLS-uvodni-foto